Warunki Użytkowania

PopCredit.PL warunki użytkowania

1. Projektowanie, budowa, tekst, bannery i grafika są chronione przez polskie prawo cywilne i nie mogą być kopiowane, przesłanych, powielane ani naśladowane w jakiejkolwiek formie. Jednakże, można użyć “popcredit.pl” informacji dla własnych, osobistych celów non-comercial bezpłatnie.

2. Zawartość tej strony powinny być postrzegane jako wyłącznie informacyjny. “PopCredit.PL” nie sprzedawać lub wynajmować niczego. Jednak należy porównać i udziela informacji na temat firm i usług, które oferują konkretne produkty lub usługi finansowe.

3. “PopCredit.pl” autorzy włożyli wiele starań, aby informacje były dokładne. Użyliśmy open-source informacji ze źródeł, które zdawały się być poprawne, jednak nie zrobiliśmy żadnych badań to udowodnić. “PopCredit.pl” nie gwarantuje ani nie przyjmuje odpowiedzialności za jakiekolwiek błędy, literówki czy nieścisłości w informacjach. Zachęcamy do korzystania z tych informacji na własne ryzyko.

4.W kwoty wykazane w sprawozdaniu finansowym są wyłącznie w celach informacyjnych – jeśli nie zaznaczono inaczej. Należy zawsze sprawdzić ceny i warunków umowy przed transakcją, jak mogą się one różnić dla nowych umów.

5. W niektórych przypadkach możemy zapewnić dostęp do 3 usług firm, ofert i produktów. Zapraszam do korzystania z treści na własne ryzyko.

6. Włożyliśmy wiele wysiłków, aby zapewnić, że nasza strona jest wolna od wirusów i złośliwego oprogramowania, jednak nie możemy zagwarantować 100% bezpieczeństwa. Należy pamiętać, że “popcredit.pl” nie może ponosić odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub uszkodzenia komputera lub systemu wynikające z korzystania z tej strony.

7. Autor tego właściciela treści i strona jest PopCredit.PL.