Szybka pożyczka online od 18 lat

Rynek pożyczek internetowych bardzo szybko się rozwija. Są one pewne, bardzo szybko realizowane a do tego bardzo łatwo dostępne – w zasadzie dla każdego. Dobrze jest wiedzieć, że szybka pożyczka online to produkt skierowanydo osób powyżej 18 roku życia. Warto także pamiętać o tym, by kwota pożyczki była dobrze skalkulowana z naszymi możliwościami finansowymi.

Pierwsza pożyczka 0% Wiek Godziny pracy Pierwsza pożyczka do (PLN) Max wysokość pożyczki (PLN) Czas oczekiwania na decyzję
vivus tak pl 20–75 8:00-22:00 1200 2500 15 MIN
Szczegóły
netcredit tak pl 20-65 7:00-22:00 1000 3000 15 MIN
Szczegóły
incredit nie pl 20-65
7:00-22:00 1000 5000 15 MIN
Szczegóły
provident chwilowka nie pl 18-80 7:00-21:00 10000 10000 w zależności od przypadku

Szczegóły
tak pl 23-65 8:00-18:00 500 2000 15 MIN

Szybki kredyt online jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które nagle potrzebują gotówki – a w dzisiejszych czasach zdarza się to bardzo często. Śluby, komunie, chrzciny – to tylko niektóre z „okazji”, które wypadają nagle. Co jest potrzebne by dostać szybką pożyczkę online? Wymagania nie są wielkie. Najczęściej wypełnia się prosty wniosek. Wszystko odbywa się całkowicie przez Internet. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasło „szybka pożyczka online” by otrzymać setki interesujących ofert. Aby być konkurencyjnymi, poszczególne instytucje finansowe do maksimum upraszczają procedury związane z przyznaniem kredytu, niektóre nie wymagają nawet zaświadczenia o dochodach. Wypełnianie wniosków jest proste i wymaga podania takich danych jak pesel, adres zameldowania czy numer dowodu osobistego. Po odesłaniu wniosku następuje szybka weryfikacja danych. Niektórzy pożyczkodawcy przelewają pieniądze już po 10 minutach! Metodą pomocną przy weryfikacji pożyczkobiorcy jest często także konieczność wykonania minimalnego przelewu na specjalne konto – przelewa się np. 1 grosz. Dzięki temu, oferent pożyczki szybko uzyskuje informacje o koncie osoby ubiegającej się o kredyt. Dlatego właśnie szybka pożyczka online to najlepszy sposób w nagłej sytuacji. Bez konieczności wychodzenia z domu, bez niepotrzebnych formalności, bez zbędnego czekania. Jedyne czego potrzebujesz, to dostęp do Internetu.

Jak każdy kredyt, także i ten internetowy wiąże się z opłatami. Są one różne, w zależności od tego, jaką kwotę bierze pożyczkobiorca i jaki jest okres kredytowania, czy też na jak wiele rat została rozłożona spłata. Standardowo do kwoty kredytu doliczane są odsetki. Te zależne są od pożyczkodawcy – wynosić mogą np. ok. 10-11 procent w skali roku, nigdy jednak nie przekraczają maksymalnych odsetek ustawowych.

Dokładny koszt kredytu na pewno poznasz podczas składania dokumentów. Drugim kosztem, który wiąże się z szybką pożyczką przez Internet, jest prowizja za udzielenie kredytu. Bardzo często jest ona obliczona w odniesieniu do długości okresu kredytowania. Do pożyczki na okres dwóch tygodni pożyczkodawcy doliczają ok. 15-16 procent, z kolei już do pożyczki na okres do półtora miesiąca nawet ponad 40 procent. Choć prowizja może wydawać się duża, to jednak przy dobrym skalkulowaniu rat kredytu i własnych zarobków szybka pożyczka online okazuje się być bardzo korzystna.

Warto wspomnieć także o ryzyku, związanym z szybkim kredytem internetowym. Wbrew wielu opiniom, sam kredyt nie jest niczym ryzykownym, gdyż oparty jest na przejrzystych warunkach. Ryzyko wiąże się jedynie z nieterminową spłatą rat. W takiej sytuacji pożyczkodawcy często doliczają różnego typu opłaty, które mogą podnieść całkowite koszty kredytu. Na szczęście dobre ocenianie własnej zdolności kredytowej w pełni zabezpiecza przed takimi wypadkami.

Jeśli potrzebujesz szybkiej gotówki, skorzystaj z Internetu i porównaj kilka ofert szybkich pożyczek internetowych.